Praca i nauka » Oferty pracy » Nieruchomości, Budownictwo, Architektura

Nieruchomości, Budownictwo, Architektura - Cieśla szalunkowy

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Cieśla szalunkowy

Dodano 12 cze 2019, 14:48

Lokalizacja: Austria
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Agnieszka Ziółkowska
Nazwa firmy:Sempre
Telefon stacjonarny:71 724-21-35
Strona www: www.sempre.eu.com

Wymagania:

Wymagania:
- przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- wykształcenie kierunkowe
- doświadczenie
- mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
- montaż i demontaż szalunków systemowych
- przygotowanie konstrukcji deskowań indywidualnych wykorzystywanych
jako formy do nadawania kształtu przy wylewaniu betonu lub jako
szablonu w robotach murarskich
- wykonywanie innych konstrukcji drewnianych na budowie (np.
barierki zabezpieczające pomosty itd.)
- organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż., zasadami ergonomii oraz ochrony środowiska.

Oferujemy:

Oferujemy:
- zatrudnienie u austriackiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach austriackich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- miejsce pracy: Karyntia, Wiedeń, Tyrol lub Dolna Austria
- wynagrodzenie: od 13,56 EUR brutto/h + dodatkowo dieta dzienna w wysokości 26,40 EUR netto
- dodatkowe wynagrodzenie roczne: trzynasta i czternasta pensja
- zakwaterowanie opłacone prze z pracodawcę
- możliwość rozwoju zawodowego