Praca i nauka » Oferty pracy » Produkcja i przemysł

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Produkcja i przemysł - Praca dla studenta w Belgii

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Praca dla studenta w Belgii

Dodano 12 cze 2019, 16:37

Lokalizacja: Lublin - Lublin, Pełny Etat
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Pracownik
Nazwa firmy:Euro Talents
Telefon komórkowy:814-408-899
Adres email:
Strona www: www.eurotalents.pl

Wymagania:

• Motywacja do pracy za granicą
• Chęć pracy na zmianie nocnej
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Gotowość do pracy fizycznej w temperaturze 12-14°C

Opis stanowiska:

• Wypełnianie przygotowanych papryczek serem
• Utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie : €14 brutto/ godz.
• Przewidziane szkolenia i możliwość rozwoju osobistego
• Kilometrówka i ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
• Płatne święta
• Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Euro Talents pilnie poszukuje pracowników posiadających status studenta do pracy sezonowej przy wypełnianiu papryczek serem. Nasz klient jest producentem świeżych produktów śródziemnomorskich takich jak oliwki, pesto, antipasti czy tapenady. Firma przede wszystkim stawia na jakość swoich wyrobów kontrolując ją na każdym poziomie. Od ponad 10 lat plasuje się jako jeden z liderów na rynku europejskim.