Kupię, sprzedam, oddam » Dom, ogród, rodzina » Wyposażenie wnętrz » Pozostałe

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 29 105 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Pozostałe - Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie

Dodano 02 sie 2019, 11:19

Lokalizacja: Koszalin
Dane kontaktowe:
Nazwa firmy:Manufaktura kominków
Telefon komórkowy:731-199-674
Adres email:
Strona www: manufaktura-kominkow.pl

Treść ogłoszenia:

Manufaktura kominków
-----
Manufaktura Kominków to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy od dawna myślą o kominku. Salon charakteryzuje się wyjątkową ofertą , a także obsługą na bardzo wysokim poziomie. Proponuje kominki cenionej przez klientów fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie posiada także duńskie wkłady kominkowe i piece marki Scan, wkłady kominkowe firmy Atra, urządzenia grzewcze IGNIF, a także kotły i piece na pellet marki RED oraz MCZ. W salonach dostać można również brykiet, drewno kominkowe oraz mnóstwo potrzebnych akcesoriów.

Manufaktura Kominków to nie jeden jak dotychczas, a dwa salony. Jeden znajduje się w Koszalinie, drugi właśnie rodzi się w Redzie. W konsekwencji z oferty Manufaktury Kominków będzie mogło skorzystać znacznie więcej osób.

Manufaktura oferuje produkty najwyższej jakości w naprawdę atrakcyjnej cenie. Jest to z całą pewnością wielki plus tego miejsca, który przyczynia się do dużego zainteresowania ofertą. Na podkreślenie zasługuje także to, że obsługa w salonie Manufaktura Kominków robi wszystko, aby nikt nie wyszedł z salonu niezadowolony.

Planujesz kupić dopracowany w najmniejszych szczegółach kominek? Nie zwlekaj. Manufaktura Kominków to najlepsze, co możesz wybrać.
-----

Kontakt:

Dział sprzedaży
tel.: 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
http://manufaktura-kominkow.pl/

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.