Biznes i usługi » Zdrowie / Uroda

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 28 127 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Zdrowie / Uroda - Ośrodek Terapii Uzależnień Wiosenna

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Ośrodek Terapii Uzależnień Wiosenna

Dodano 13 sie 2019, 15:19

Lokalizacja: Ściejowice - Ściejowice, Ściejowice 231
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Ośrodek Wiosenna
Nazwa firmy:Ośrodek Terapii Uzależnień Wiosenna
Telefon komórkowy:733-175-138
Adres email:
Strona www: www.osrodekwiosenna.pl/

Treść ogłoszenia:

Nasz ośrodek terapii mieści się w Ściejowicach i jest w pełni profesjonalnym miejscem pomagania osobom uzależnionym i ich rodzinom. Znajduje się w cichym i urokliwym miejscu, które sprzyja leczeniu. Jako jeden z nielicznych zespołów terapeutycznych korzystamy z regularnych superwizji, prowadzonych przez certyfikowanego superwizora.
Zajmujemy się leczeniem alkoholizmu, lekomanii oraz hazardu.
Program leczenia w naszym ośrodku obejmuje terapię stacjonarną lub dzienną podstawową oraz jej ambulatoryjną kontynuację. Terapia dla osób uzależnionych od alkoholu na etapie podstawowym trwa 28 dni. W przypadku osób uzależnionych od leków oraz hazardu terapia trwa od 40 do 60 dni. Jest to spowodowane dłuższym oczyszczaniem zatrutego organizmu. Dla osób, które nie są przekonane do podjęcia terapii, zachęcamy do wzięcia udziału w interwencji. Jest to metoda, która ma na celu przekonanie do podjęcia leczenia.

W trakcie realizowania programu leczenia pacjenci otrzymują od nas praktyczne informacje o uzależnieniu, sposoby i zalecenia dotyczące radzenia sobie z głodem alkoholowym, hazardowym lub lekowym. Terapia uzależnień w naszym ośrodku to przede wszystkim nauka nowej jakości życia na trzeźwo.
W naszym ośrodku dodatkowo stosowane są techniki relaksacyjne, które mają na celu wyćwiczenie reakcji relaksacyjnej, która jest przeciwieństwem reakcji stresowej.
E-mail: osrodekwiosenna@gmail.com
Tel. 733 175 138
https://osrodekwiosenna.pl/

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.