Praca i nauka » Oferty pracy » Medycyna, Farmacja

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Medycyna, Farmacja - Pielęgniarka – klinika Bayreuth

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Pielęgniarka – klinika Bayreuth

Dodano 14 sie 2019, 5:05

Lokalizacja: Bayreuth
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Elisabeth Sobiech
Nazwa firmy:Beta-active
Telefon stacjonarny:+497322 958-71-01
Telefon komórkowy:49015 166-432-772
Adres email:
Strona www: www.beta-active.de/praca

Wymagania:

• Gotowść do wyjazdu do pracy na okres 1 roku
• Wykształcenie kierunkowe: pielęgniarka
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A2 /B1
• Gotowość do dalszej nauki języka niemieckiego

Opis stanowiska:

Klinika z Bayreuth poszukuje pielęgniarek na różne oddziały.

Gwarantujemy Ci uznanie dyplomu po uprzednim sprawdzeniu czy spełniasz warunki do nostryfikacji. Poprowadzimy Cię przez cały proces nosryfikacji dyplomu.
Polskojęzyczny pracownik naszej firmy towarzyszy Ci przez cały początkowy okres integracyjny w Niemczech. Jesteś w stałym kontakcie z nim. Pomagamy w załatwianiu wszystkich formalności urzędowych. Nie jesteś sam.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie zgodnie z taryfą TVÓD (na stanowisku pomocy pielęgniarskiej od 2.300 Euro, na stanowisku pielęgniarki 2.800 Euro
• Dodatki za pracę w niedziele, święta i nocki
• Dodatkowe ubezpieczenie emerytalne
• 30 dni urlopu
• Weihnachtsgeld
• Urlaubsgeld
• Możliwość zakwaterowania w apartamencie pracowniczym
• Przyjazna atmosfera pracy

Jesteśmy niemiecką firmą, której siedziba znajduje się na południu Niemiec. Od ponad 8 lat zajmujemy się rekrutacją polskiego personelu medycznego do pracy w niemieckich klinikach, szpitalach, domach opieki, intensywnej opiece nad pacjentem w domu tzw. Intensivpflege do pracy w opiece śrdowiskowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znajomości mechanizmów, praw i zasad działania na niemieckim medycznym rynku pracy oferujemy dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia zawodowego stanowisko gwarantujące godne i sprawiedliwe wynagrodzenie.