Nieruchomości » Domy » Domy - sprzedam

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 28 098 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Domy - sprzedam - Nieruchomości w Warszawie - Tur Nieruchomości

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Nieruchomości w Warszawie - Tur Nieruchomości

Dodano 14 sie 2019, 15:46

Lokalizacja: Warszawa - Bielany
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Tur NIeruchomości
Nazwa firmy:Tur Nieruchomości
Telefon stacjonarny:22 299-68-68
Strona www: tur-nieruchomosci.pl
Cena: 400 000 zł
Powierzchnia domu: 333 m2 Powierzchnia działki: 444 arów
Liczba kondygnacji: 2 Ilość pokoi: 7
Rok budowy: 2000
Pośrednik: tak Rynek: wtórny

Odprowadzanie ścieków: szambo
Rodzaj ogrzewania: centralne

Treść ogłoszenia:

Chcesz bezpiecznie kupić mieszkanie, ale kompletnie nie znasz się na nieruchomościach? Boisz się, że kupisz mieszkanie z problemami, które przez lata będą odbijać się czkawką? Zapraszamy do Tur Nieruchomości, bo możemy Ci pomóc.

Bezpieczeństwo to podstawa!

Nasi klienci często obawiają się kupowania mieszkań, bo nie znają się na przepisach regulujących rynek nieruchomości. Dzięki naszemu wsparciu nie muszą się tym martwić, bo nasi doświadczeni doradcy służą wsparciem. Mają wiedzę, a na koncie setki transakcji, które z sukcesem doprowadzili do szczęśliwego finału. Dzielą się tym doświadczeniem z naszymi klientami, pomagają rozwiązać pojawiające się problemy oraz odpowiadają na wszelkie pytania, jakie się pojawią. Dzięki takiemu wsparciu nie musisz się martwić o bezpieczeństwo transakcji.

Znajomość lokalnego rynku

Działamy lokalnie w dwóch warszawskich dzielnicach: Bielanach i Białołęce. Dzięki temu świetnie znamy realia rynkowe w tym rejonie i umiemy wskazać, które nieruchomości są szczególnie warte uwagi. Współpracując z nami nie przepłacisz, lecz kupisz mieszkanie warte swojej ceny.

Dodatkowo możesz liczyć na porady z pierwszej ręki w zakresie lokalnej infrastruktury. Nasi doradcy znają ten rejon jak własną kieszeń, więc wiedzą doskonale jak wygląda komunikacja, infrastruktura edukacyjna i handlowa. Korzystając z naszego wsparcia nie kupujesz w ciemno.

Wspieramy podczas całej transakcji

Współpraca z Tur Nieruchomości oznacza wsparcie naszych doradców na każdym etapie transakcji. Nie pozostawiamy Cię samego z problemem negocjacji czy przygotowania dokumentów do podpisania umowy. Wspieramy Cię aktywnie na każdym etapie transakcji i pomagamy Ci rozwiązać wszelkie wątpliwości oraz odpowiedzieć na pytania, które się pojawiają.

Jeśli chcesz bezpiecznie kupić mieszkanie w dobrej cenie, to skontaktuj się z nami już teraz. Na stronie tur-nieruchomosci.pl znajdziesz aktualne oferty mieszkań, więc możesz zapoznać się z naszą ofertą. Wybierz te, które wpadną Ci w oko i skontaktuj się z nami, by umówić się na spotkanie już teraz!

    « Powróć do listy ogłoszeń.