Kupię, sprzedam, oddam » Pozostałe

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 27 787 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Pozostałe - Magnes neodymowy z uchwytem do poszukiwań UMP 75x32 moc 280 kg

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Magnes neodymowy z uchwytem do poszukiwań UMP 75x32 moc 280 kg

Dodano 11 wrz 2019, 14:21

Lokalizacja: Polska - Cała Polska
Dane kontaktowe:
Telefon komórkowy:888-999-898
Adres email:
Strona www: xinxin.pl

Treść ogłoszenia:

Przedmiotem oferty jest magnes do poszukiwań z uchwytem, wykonany na bazie dwóch magnesów neodymowych, najmocniejszych aktualnie na Polskim rynku. Magnesy zamocowane są w nierdzewnej obudowie, do których przyczepione są ucha do liny.

Aktualne rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez zamocowanie dwóch magnesów neodymowych w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc soczewki magnetycznej czynnej co daje dwukrotnie większą moc przez co zapewnia lepsze przeszukiwanie terenu np. (studni). W zależności od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Siła uchwytów magnetycznych zależy w dużej mierze od grubości metalowego elementu, do którego przyczepiany jest uchwyt z magnesem oraz od szczeliny pomiędzy uchwytem z magnesem, a metalową powierzchnią oraz od kierunku działania siły oraz od długości ramienia działania siły i obciążenia magnesu.

Dostępne uchwyty z magnesem o mocy od ~ 180 kg do ~ 1080 kg.

O NAS

Nasze przedsiębiorstwo działa na rynku już od 2005 roku, wcześniej jako Xinxin Polska. Naszą specjalnością jest wytwarzanie, import i sprzedaż mocnych magnesów neodymowych najwyższej jakości. Współpracujemy z firmami z całego świata wykonując nie tylko magnesy neodymowe, ale również wszelkiego rodzaju narzędzia z magnesami. Jako marka Dhit Sp. z o.o. działamy od 2017 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była dopasowana do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, dlatego w naszym sklepie znaleźć można magnesy neodymowe w przeróżnych rozmiarach i kształcie, wśród których można wyróżnić magnesy pierścieniowe, walcowe, płytowe, uchwyty magnetyczne i różne inne magnesy na zamówienie.

Więcej informacji na naszej witrynie https://xinxin.pl
telefon: +48 22 499 98 98
e-mail: bok@dhit.pl

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.