Kupię, sprzedam, oddam » Pozostałe

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 28 039 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Pozostałe - Test psychologiczny - PERSO.IN

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Test psychologiczny - PERSO.IN

Dodano 12 wrz 2019, 11:06

Lokalizacja: Lublin, Ogródkowa 3/46
Dane kontaktowe:
Nazwa firmy:PERSO.IN - test osobowości
Telefon komórkowy:539-555-345
Adres email:
Strona www: perso.in/

Treść ogłoszenia:

PERSO.IN® to narzędzie badawcze, dzięki któremu odkryjesz różnice psychologiczne między ludźmi. Nie wiesz jakie predyspozycje wynikają z Twojego układu cech? Nie jesteś przekonany, w gdzie się spełnisz? Skorzystaj z naszego testu i dowiedz się, gdzie najlepiej wykorzystasz swoje uzdolnienia.

wypełnij ankietę internetową przygotowaną przez psychologów. Składa się ona ze 150 pozycji testowych. Dzięki nim możliwe jest poznanie siebie w pięciu sferach. Są to: People, Experiences, Responsibilities, Obstacles.

Na bazie wyników utworzymy spersonalizowany raport, który ujawni Twoje naturalne predyspozycje i będzie zawierać instrukcje jak wykorzystać cechy swojej osobowości w życiu prywatnym i zawodowym. Dzięki niemu dowiesz się jaki jesteś i jak mogą postrzegać Cię ludzie. Poznasz też Twoje naturalne wyróżniki, a także dowiesz się na co uważać. Po wykonanym badaniu masz możliwość, by omówimy wyniki z certyfikowanym trenerem.

PERSO.IN to narzędzie z pełną wiarygodnością naukową, który posiada solidną podstawę teoretyczną. Przy tworzeniu kwestionariusza odnieśliśmy się do zweryfikowanego w badaniach naukowych modelu Wielkiej Piątki. Ponadto został poddany normalizacji polegającej na wykonaniu badań na szeroką skalę, dzięki czemu możemy odnieść Cię do wyników innych Polaków. Zastosowana w nim metodologia wielokrotnie dowiodła swojej trafności.

    « Powróć do listy ogłoszeń.