Praca i nauka » Oferty pracy » Instalacja i serwis

Instalacja i serwis - Hydraulik - Praca w Niemczech bez polskich posrednikow

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Hydraulik - Praca w Niemczech bez polskich posrednikow

Dodano 17 wrz 2019, 10:10

Lokalizacja: Erfurt
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Derucka Sylwia
Nazwa firmy:König GmbH & Co KG
Telefon stacjonarny:03581 766-26-50
Adres email:
Strona www: www.koenig-personal.pl

Wymagania:

- podstawowa znajomosc j niemieckiego
- doswiadczenie
- mile widziane wlasne Auto do dyspozycji

Opis stanowiska:

Dla naszego stalego Klienta poszukujemy hydraulikow
Zakres obowiazkow
- montaz rur wedlug planu
- bialy montaz
- C.O , "podlogowka"

Oferujemy:

- stabilne miejsce Pracy
- umowa na czas nieokreslony
- umowa na niemieckich warunkach z calym pakietem socjalnym
- zapewniamy pomoc koordynatorow przez caly okres trwania umowy
- pomagamy w kompletowaniu dokumentow do Familienkasse
-atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki do kazdej godziny przepracowanej
-premia bozonarodzeniowa i urlopowa

Jestesmy niemiecka Firma z 50letnim doswiadczeniem na rynku Pracy .Posiadamy 17 oddzialow na terenie calych Niemiec co pozwala nam na indywidualne dobieranie ofert Pracy ...Zapewniamy pomoc osob polsko-niemieckojezycznych przez caly okres trwania umowy