Biznes i usługi » Doradztwo

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 27 744 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Doradztwo - Postępowanie restrukturyzacyjne

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Postępowanie restrukturyzacyjne

Dodano 23 wrz 2019, 20:11

Lokalizacja: Warszawa
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Kancelaria FKK
Nazwa firmy:Kancelaria FKK
Adres email:
Strona www: fkk-kancelaria.pl/specjalizacje/prawo-restr

Treść ogłoszenia:

Kancelaria FKK Fluder, Klocek, Kochański to specjaliści w dziedzinie prawa restrukturyzacyjnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz ogromnemu zaangażowaniu staliśmy się ekspertami w swojej dziedzinie. Jeśli Twoje przedsiębiorstwo zmaga się z niewypłacalnością lub przewidujesz zaistnienie takiego stanu, poprzez zastosowanie odpowiednich procedur jesteśmy w stanie Ci pomóc. Nasza kancelaria zajmuje się świadczeniem usług w zakresie doradztwa restrukturyzacyjnego zarówno na rzecz dłużników, jak i wierzycieli.

Świadczone przez nas usługi doradztwa prawnego obejmują przeprowadzanie pogłębionej analizy sytuacji prawno-ekonomicznej przedsiębiorstwa, sporządzenie opinii prawnych pozwalających na ocenę zasadności wszczęcia postępowania restrukturyzacyjnego oraz wskazanie ryzyk związanych z wszczęciem postępowania.

Dzięki naszej pomocy z łatwością uda Ci się odbudować Twoją firmę. Poza tym prowadzimy bieżące doradztwo ekonomiczno-prawne już po otwarciu postępowania i świadczymy usługę doradztwa oraz reprezentacji podmiotu w zakresie ustalania planów spłat.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę:

http://fkk-kancelaria.pl/specjalizacje/prawo-restrukturyzacyjne/

    « Powróć do listy ogłoszeń.