Kupię, sprzedam, oddam » Pozostałe

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 27 424 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Pozostałe - Timber Market - Oleje OSMO

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Timber Market - Oleje OSMO

Dodano 08 paź 2019, 14:17

Lokalizacja: Warszawa
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Katarzyna Motylewska
Nazwa firmy:Timber Market
Telefon komórkowy:692-086-727
Strona www: timbermarket.pl/
Cena: 250 zł

Treść ogłoszenia:

Timber Market to firma, która sprzedaje tylko produkty najlepszej jakości z dziedziny stolarskiej, budowlanej oraz parkietowej i drewnianej.
Największą motywacją do założenia naszego sklepu było długoletnie doświadczenie w praktyce przy produktach dostępnych w Timber Market. Nasze doświadczenie, które codziennie nabywamy w trakcie prowadzenia firmy stolarskiej bazującej na oferowanych produktach, pozwoliło nam oferować Państwu tylko produkty o najwyższej jakości oferowanych artykułów.
Zajmujemy się sprzedażą produktów z branży stolarskiej, tylko najlepszych producentów, znanych i szanowanych w w dziedzinie stolarskiej. Główny nacisk kładziemy na oleje do drewna oraz kleje do drewna, takich firm jak: Osmo, Remmers, Adler, Kleiberit, Rakoll czy Sika.
W swojej ofercie mamy również woski do drewna, lazury, kleje do drewna ,kleje montażowe, kleje kontaktowe, wkręty ciesielskie, wkręty tarasowe, czy oleje do drewna. Jeżeli są Państwo zainteresowani asortymentem z naszego sklepu, zapraszamy do kontaktu mailowego, lub odwiedzenia naszej strony internetowej.

Zapraszamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www: Timber Market: timbermarket.pl - Timber Market - Oleje do drewna

    « Powróć do listy ogłoszeń.