Praca i nauka » Oferty pracy » Produkcja i przemysł

Produkcja i przemysł - Brygadzista / Team leader (monterów / spawaczy)

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Brygadzista / Team leader (monterów / spawaczy)

Dodano 19 lis 2019, 11:17

Lokalizacja: Hobro
Dane kontaktowe:
Nazwa firmy:BlueCollar JobSupply
Telefon stacjonarny:91 434-21-46
Adres email:
Strona www: www.bluecollar.dk/pl/

Wymagania:

 doświadczenia zawodowego z firm produkcyjnych na podobnym stanowisku ( mile widzane firmy z przemysłu metalowego),
 wykształcenia technicznego (znajomość rysunku technicznego),
 dobrej znajomości j. angielskiego – warunek koniczny,
 gotowości do długoterminowego zatrudnienia z opcją osiedlenia się na stałe w Hobro lub okolicy.

Wymagane dokumenty:
 CV,
 Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy, referencje, itp.

Opis stanowiska:

Nadzór i koordynacja pracy monterów -spawaczy (m.in. pracownicy z Polski) – dział montażu i spawania dużych konstruckcji stalowych pod mosty i hale produkcyjne. Praca w systemie ciągłym (brak rotacji).

Oferujemy:

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji naszej firmy na duńskim rynku pracy zapewniamy swoim pracownikom szeroki zakres usług na najwyższym poziomie.
Rozpoczynając pracę za naszym pośrednictwem masz zagwarantowane:
 duńską umowę, którą dostajesz jeszcze przed wyjazdem do Danii - zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, pieniądze wakacyjne (12,5 %), składki emerytalne a przede wszystkim warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
 organizację kwestii formalnych tj.: karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny,
 wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie, a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na zaliczki w wysokości 1000 DKK/ tydzień,
 wynajem zakwaterowania w Twoim imieniu (koszt jest odliczany z wynagrodzenia),
 pomoc w organizacji transportu na terenie Danii,
 opiekę polskojęzycznych koordynatorów oraz nr alarmowy czynny 24h/dobę.
Oferujemy:
 bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
 możliwość pracy w godzinach nadliczbowych – dodatkowo płatnych,
 rozpoczęcie pracy od zaraz lub do indywidualnego uzgodnienia.

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 5437) jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie i jest częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii. Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat.
Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii.
Aplikuj i dowiedz się więcej – ta praca czeka na Ciebie.

Dla jednego z naszych największych klientów, z którym nieprzerwanie pracujemy od 10 lat jako jedyna Agencja Pracy dostarczająca pracowników – dużej firmy produkcyjnej z przemysłu metalowego produkującej min.: belki pod mosty i hale produkcyjne – aktualnie poszukujemy kolejnego pracownika do długoterminowego - stałego zatrudnienia na stanowisku: