Praca i nauka » Oferty pracy » Nieruchomości, Budownictwo, Architektura

Nieruchomości, Budownictwo, Architektura - Murarz (gazobeton)

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Murarz (gazobeton)

Dodano 19 lis 2019, 11:20

Lokalizacja: Kolding
Dane kontaktowe:
Nazwa firmy:BlueCollar JobSupply
Telefon stacjonarny:91 434-21-46
Adres email:
Strona www: www.bluecollar.dk/pl/

Wymagania:

• udokumentowanego doświadczenia w pracy z gazobetonem – min. 2 lata,
• umiejętności pracy wg rysunku technicznego,
• min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego – warunek konieczny,
• prawo jazdy kat. B – dodatkowy atut.
Wymagane dokumenty:
•CV,
•Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy, referencje itp.

Opis stanowiska:

Typowe prace murarskie – w tym stawianie ścian z gazobetonu.

Oferujemy:

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji naszej firmy na duńskim rynku pracy zapewniamy swoim pracownikom szeroki zakres usług na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy:
 duńską umowę, którą dostajesz jeszcze przed wyjazdem do Danii - zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, pieniądze wakacyjne (12,5 %), składki emerytalne a przede wszystkim warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
 organizację kwestii formalnych tj.: karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny,
 wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie, a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na zaliczki w wysokości 1000 DKK/ tydzień,
 wynajem zakwaterowania (koszt jest odliczany z wynagrodzenia),
 pomoc w organizacji transportu na terenie Danii,
 opiekę polskojęzycznych koordynatorów oraz nr alarmowy czynny 24h/dobę.
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość pracy w godzinach nadliczbowych - do 10 godzin dziennie,
• rozpoczęcie pracy w listopadzie 2019.

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 5437) jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie i jest częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii. Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat.
Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii.
Aplikuj i dowiedz się więcej – ta praca czeka na Ciebie.