Turystyka » Domki

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 22 798 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Domki - Domki letniskowe Sulęczyno Siedlisko Bartek

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Domki letniskowe Sulęczyno Siedlisko Bartek

Dodano 01 Dec 2019, 13:11

Lokalizacja: Sulęczyno
Dane kontaktowe:
Telefon komórkowy:601-933-366
Adres email:
Strona www: domkiletniskowekaszuby.pl
Cena: 83 zł

Treść ogłoszenia:

Kaszuby to jedno z miejsc, które trzeba odwiedzić chociaż raz w życiu. Planując urlop w otoczeniu lasów, jezior, z typowo polską gościnnością, nie sposób pominąć tego regionu. Turyści, którzy tu przyjeżdżają, zawsze wracają, zauroczeni pięknem przyrody i lokalnej kultury. Aby wakacje były naprawdę udane, oprócz przyjaznej lokalizacji, warto postarać się o komfortowy nocleg, a w otoczeniu pięknych krajobrazów, świetnym pomysłem będzie drewniany, przytulny domek.


Jednym z miejsc wartych polecenia są Domki Letniskowe Siedlisko Bartek w Kłodnie w gminie Sulęczyno.


Goście mają tu do dyspozycji 50 miejsc w domkach 2, 3, 4, 5 i 6 osobowych z wyposażoną kuchnią i łazienką oraz TV. Na terenie ośrodka znajduje się świetlica, bilard, stół do ping – ponga, piłkarzyki, plac zabaw dla dzieci i altana grillowa. Nad jeziorem skorzystać można z wygodnego pomostu i wypożyczalni sprzętu wodnego. Lokalizacja obiektu to świetna baza wypadowa na piesze, rowerowe i autokarowe wycieczki.


Region – Pojezierze Kaszubskie to jedna z najpiękniejszych krain w Polsce – idealna do regeneracji sił i odpoczynku. Można tu plażować, wędkować, jeździć na rowerze, konno, chodzić na grzyby i jagody. Czyste jeziora zachęcają do pływania oraz uprawiania żeglarstwa, kajakarstwa, windsurfingu i innych sportów wodnych. Zainteresowanym gościom, gospodarze chętnie opowiedzą o historii regionu i pobliskich atrakcjach.


Teren zróżnicowany krajobrazowo - lasy sosnowe i mieszane tworzą wyjątkowo przyjazny mikroklimat, korzystnie wpływający na zdrowie. Jest to idealne miejsce zarówno dla miłośników spokojnego wypoczynku jak i aktywnego spędzania czasu.


Z oferty Domków Letniskowych Siedlisko Bartek mogą skorzystać osoby indywidualne, zorganizowane grupy a także młodzież i dzieci na biwaki/ kolonie.


Osoby zainteresowane, zachęcamy do kontaktu:Domki letniskowe SIEDLISKO BARTEK w Kłodnie

83-320 Sulęczyno

Tel: +48 601 933 366

E-mail: kontakt@siedlisko-klodno.pl

http://domkiletniskowekaszuby.pl/

Fotografie do tego ogłoszenia:
Foto

Pozostałe zdjęcia do tego ogłoszenia:

prev next

    « Powróć do listy ogłoszeń.