Biznes i usługi » Remontowo Budowlane

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 28 102 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Remontowo Budowlane - BUDOMED - Okna i drzwi

    « Powróć do listy ogłoszeń.

BUDOMED - Okna i drzwi

Dodano 20 gru 2019, 19:32

Lokalizacja: Trzebinia, Słowackiego
Dane kontaktowe:
Nazwa firmy:BUDOMED
Adres email:
Strona www: twoje-okna.com/malopolskie/okna-trzebinia
Cena: 50 zł

Treść ogłoszenia:

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami elementów do produkcji okien PCV w branży. W swojej ofercie mamy nie tylko typowe okna PCV, żaden wymiar nie jest dla nas problemem. Współpracujemy z ponad 100 producentami, aby zapewnić Ci szeroką ofertę oraz przystępne ceny.
Zapewniamy miłą fachową obsługę, krótkie terminy realizacji, profesjonalny montaż i serwis pogwarancyjny. Od wielu lat oferujemy produkty stolarki okiennej w całym kraju. Słuchamy Klienta i bierzemy pełną odpowiedzialność za to co sprzedajemy. Mamy zasady, gwarantujemy korzystne ceny i zadowolenie z zawartych transakcji.
Naszą wizytówką są okna i drzwi w klasie Premium spełniające wymagania najbardziej wymagających klientów. Inwestujemy w technologię oraz dbamy o design dzięki czemu produkty naszej marki wyznaczają trendy we współczesnym wzornictwie mieszkalnym. Produkcja odbywa się w wielu polskich miastach. Dopracowujemy każdy szczegół, aby sprostać coraz bardziej zaawansowanym oczekiwaniom naszych Klientów. Wiemy, że nie tylko parametry techniczne, ale i dobry design decyduje o tym, czy produkt trafia do Państwa serc. W centralnym punkcie naszych działań zawsze stoi klient. To dla niego staramy się o najlepsze dostępne na rynku materiały i technologie. Chcemy, by korzystanie z naszych produktów kojarzyło mu się z wygodą, przyjemnością, komfortem – jednym słowem z luksusem.
. W obrębie samego montażu okien, ze względu na rodzaj montowanego produktu i materiał, jaki został wykorzystany do jego wyprodukowania oraz miejsce jego docelowego przeznaczenia, można wyróżnić montaż: okien plastikowych, drewnianych, wewnętrznych, dachowych, okien balkonowych, świetlików oraz okien zespolonych.
Obecnie w sprzedaży posiadamy drzwi wraz z profesjonalnymi, antywłamaniowymi zamkami. Są to modele zewnętrzne, jak i wewnętrzne, które służą jako drzwi wejściowe. Nasze okna i drzwi są odporne i wytrzymałe, dzięki czemu nie niszczą się pod wpływem wody, zimna czy innych czynników atmosferycznych.
Wybierając okna drewniane masz szeroki wybór. Drewno można wybarwić na wiele kolorów i odcieni zachowując widoczne usłojenie i naturalny wygląd. Okna można również pomalować farbami kryjącymi. Możliwe jest zastosowanie różnych kolorów po wewnętrznej i zewnętrznej stronie okna.
Okna, które zrobione są z drewna są bardzo solidne i trwałe. Dzięki odpowiedniej budowie oraz dodatkowym uszczelkom oraz wyjątkowej konstrukcji, są szczelne i zapewniają ciepło w mieszkaniu. Tłumią także wszelkie hałasy przychodzące z zewnątrz, pozwalając na komfortową pracę lub na zasłużony odpoczynek we własnym mieszkaniu.

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.