Kupię, sprzedam, oddam » Budownictwo » Materiały budowlane » Okna i drzwi

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 28 103 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Okna i drzwi - EFFKA - okna drewniane, pcv i aluminiowe

    « Powróć do listy ogłoszeń.

EFFKA - okna drewniane, pcv i aluminiowe

Dodano 20 gru 2019, 19:42

Lokalizacja: Józefów - Józefów, Kopernika
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Krzysztof Botor
Nazwa firmy:EFFKA
Adres email:
Strona www: twoje-okna.com/mazowieckie/okna-jozefow
Cena: 200 zł

Treść ogłoszenia:

Oferujemy różne okna nowe i używane. Aby zapoznać się z naszą pełną ofertą zadzwoń do nas i zapytaj czy mamy interesujący cię rozmiar okien . Większość dostępnych rozmiarów znajdziesz na naszej stronie www. Jeśli nie ma interesującego cię rozmiaru zadzwoń i spytaj się o dostępność.
Odpowiednio dobrana wykwalifikowana kadra zarówno pracowników biurowych, kadra kierownicza z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi, a także brygadzistów
i wykwalifikowanych pracowników budowlanych oraz montażystów pozwala nam zapewnić Państwu kompleksową obsługę począwszy od bezpłatnego doradztwa, poprzez pomiar i wycenę, skończywszy na transporcie i montażu wykonanym przez naszych montażystów.
Od wielu lat specjalizujemy się przede wszystkim w montażu stolarki okiennej oraz drzwiowej. Z roku na rok podnosimy nasze kwalifikacje i udoskonalamy park maszynowy – tym samym poszerzamy zakres działalności oraz zasięg terytorialny, oferując coraz bardziej wyspecjalizowane produkty i usługi. Dla ciepłych domów - Systemy okienne z profili aluminiowych zapewniają bardzo dobrą izolacyjność cieplną, skutecznie chroniąc wnętrza przed stratami energii. W budownictwie mieszkaniowym stosuje wyłącznie ciepłe profile aluminiowe, ocieplone poliamidową wkładką termiczną. Specjalna budowa komorowa nie dopuszcza do napływu chłodnego powietrza z zewnątrz. Wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i rozwoju technik osłonowych wykorzystujemy, aby służyć naszym klientom. Nasza oferta jest dostosowana do Państwa indywidualnych potrzeb. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. W naszej firmie zatrudniamy jedynie wybitnych fachowców. Dzięki temu wszystkie usługi wykonywane są na najwyższym poziomie oraz w ekspresowym tempie! Okna PCV wykonane z najwyższej jakości profili PCV to rozwiązanie uniwersalne i ekonomiczne. Systemy okienne PCV sprawdzają się zarówno w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych inwestycjach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Budownictwo pasywne stawia na całkowitą izolację termiczną pomieszczeń. Dzięki niej możliwe staje się zatrzymanie w pomieszczeniu ciepła wygenerowanego przez sprzęty domowe, domowników oraz promienie słońca. Mając to na uwadze, oferujemy idealnie szczelne okna pasywne. Ich zestawy szybowe nie pozwalają na utratę ciepła przez oszkloną powierzchnię. Gwarancja - udzielamy gwarancji na wszystkie systemy okienne i usługi znajdujące się w naszej ofercie. Okres gwarancji uzależniony jest od specyfiki i rodzaju materiału, z jakiego wykonany jest dany produkt. Gwarancja zaczyna obowiązywać od dnia zakupu. Napraw gwarancyjnych dokonujemy w terminie do 30 dni od daty przyjęcia reklamacji.

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.