Kupię, sprzedam, oddam » Budownictwo » Materiały budowlane » Okna i drzwi

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 28 098 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Okna i drzwi - Golbud produkcja i dystrybucja okien

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Golbud produkcja i dystrybucja okien

Dodano 23 gru 2019, 11:17

Lokalizacja: Goleniów, Sportowa
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Krystian Marecki
Nazwa firmy:GOLBUD
Adres email:
Strona www: twoje-okna.com/okna-goleniow
Cena: 400 zł

Treść ogłoszenia:

Współpracujemy z ponad 100 producentami, aby zapewnić Ci szeroką ofertę oraz przystępne ceny.
Zapewniamy miłą fachową obsługę, krótkie terminy realizacji, profesjonalny montaż i serwis pogwarancyjny. Od wielu lat oferujemy produkty stolarki okiennej w całym kraju. Słuchamy Klienta i bierzemy pełną odpowiedzialność za to co sprzedajemy. Mamy zasady, gwarantujemy korzystne ceny i zadowolenie z zawartych transakcji.
Działamy nie tylko w Bielsku, ale także na terenie całego kraju. Nasza propozycja dotyczy sprzedaży detalicznej i hurtowej poszczególnych asortymentów, jak również ich montażu w miejscu przeznaczenia według Państwa potrzeb i wymogów. Naszym Klientom zapewniamy obsługę posprzedażną. Oferowane prze nas okna, drzwi, rolety i bramy garażowe można zobaczyć na naszej ekspozycji. Firma istnieje na rynku polskim wiele lat. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednio dla klientów indywidualnych jak również realizujemy duże inwestycje. Jeżeli oczekują Państwo niekonwencjonalnego wykonawstwa, wieloletniego doświadczenia od pracowników reprezentujących naszą firmę oraz konkurencyjnych cen, to wszystko możemy zagwarantować. Dom to nie tylko ściany, to także, a może nawet przede wszystkim, drzwi i okna. Wiemy o tym dobrze, dlatego nasze produkty cechuje bardzo wysoka jakość wykonania, dbałość o szczegóły i nowoczesne wzornictwo. Jesteśmy wierni tym zasadom od ponad dwudziestu lat.
W centralnym punkcie naszych działań zawsze stoi klient. To dla niego staramy się o najlepsze dostępne na rynku materiały i technologie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów pragniemy zaoferować kolejny produkt, który pomoże w realizacji budowy Państwa wymarzonego domu jednorodzinnego, czy też dużej inwestycji deweloperskiej. Bogate doświadczenia zdobyte podczas wielu wspólnych prac budowlanych pozwalają nam zaoferować rozwiązania „szyte na miarę” Państwa potrzeb, począwszy od zastępstwa inwestorskiego, poprzez zarządzanie inwestycją, aż do generalnego wykonawstwa inwestycji Chcąc najlepiej odpowiadać Państwa potrzebom, w cenniku zamieściliśmy prosty kalkulator cen – wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj okna i podać jego wymiary, aby uzyskać orientacyjną cenę. Orientacyjną, ponieważ każdego klienta traktujemy indywidualnie i chętnie udzielamy rabatów tym większych, im większe jest zamówienie. Przy tych największych, jak np. cały dom jednorodzinnych, pomiar, wycena i transport do 100 km gratis. Obecnie w sprzedaży posiadamy drzwi wraz z profesjonalnymi, antywłamaniowymi zamkami. Są to modele zewnętrzne, jak i wewnętrzne, które służą jako drzwi wejściowe. Nasze okna i drzwi są odporne i wytrzymałe, dzięki czemu nie niszczą się pod wpływem wody, zimna czy innych czynników atmosferycznych. Nasze drzwi bardzo dobrze izolują ciepło, chronią przed jego utratą, a dodatkowo tłumią różne hałasy z zewnątrz. W zależności od modelu i wykonania, wyciszą krzyki sąsiadów czy hałas z drogi szybkiego ruchu. Nowoczesne okna PCV muszą zapewniać komfort i wysokie walory użytkowe oraz sprostać najsurowszym wymaganiom trwałościowym i środowiskowym. Przede wszystkim powinny być dopasowane do Państwa indywidualnych życzeń. Dzięki olbrzymiej różnorodności systemu profili okiennych możliwe jest wykonanie praktycznie każdego okna, o każdym kształcie i w każdym budynku. Jego kształt, kolor i funkcje pozostawiamy do dyspozycji Państwa i architekta. Zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym gotowe okna są zawsze na najwyższym poziomie. Nie należy w tym pomijać okien oraz drzwi, które są przecież niezwykle istotnymi elementami. Dlatego rozważając ich wybór, warto zwrócić się do profesjonalistów.
Nasza firma to salony okien znajdujące się w wielu polskich miastach. Od wielu lat pomagamy w wyborze tych elementów. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam w fachowy sposób, doradzać klientom najlepsze rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.

    « Powróć do listy ogłoszeń.