Biznes i usługi » Doradztwo

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 29 017 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Doradztwo - Ceremonia z Maria Bucardi Online

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Ceremonia z Maria Bucardi Online

Dodano 29 Jun 2020, 23:02

Lokalizacja: Augustów
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Diana
Adres email:
Strona www: www.mariabucardi.pl
Cena: 33 zł

Treść ogłoszenia:

115. CO ZROBIĆ, BY TWOJE MARZENIA STAŁY SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ ? TWOJE JUTRO MOŻE BYĆ JESZCZE PIĘKNIEJSZE, SZCZĘŚLIWSZE I RADOŚNIEJSZE, NIŻ DZIŚ!
Wszystko jest możliwe, czego pragniesz, trzeba tylko wiedzieć jak poruszyć Niebo i Ziemię, by zmaterializować Twoje życzenia. Aktualne energie kosmiczne pomagają dokonać podsumowania tego, co stare, by wyciągnąć mądre wnioski i uwolnić się od tego, co już do Ciebie nie pasuje. Czas zbierania plonów, to także czas, by oddzielić ziarno od plew. To od jakości Twojego ziarna zależy to, co będziesz zbierać w przyszłości. Wykorzystaj więc ten czas tutaj i teraz, by przyszłość była pełna radości, szczęścia, miłości, zdrowia i obfitości. Do dzieła więc! Myślisz, że to niemożliwe? A może masz za sobą już zbyt wiele prób i błędów? Gwarantuję Ci, że to spotkanie zmieni Twoje życie na lepsze i piękniejsze. Sama jestem najlepszym przykładem tego, że można zrealizować każde marzenie! Każde! Trzeba tylko wiedzieć jak! Czas trwania 115 spotkania 57:06 (prawie godzinę).
Już dziś przygotuj się na spotkanie i pozytywną zmianę Twojego życia …
https://mariabucardi.pl/pl/p/115.-Co-zrobic%2C-by-Twoje-marzenia-staly-sie-rzeczywistoscia-Twoje-jutro-moze-byc-jeszcze-piekniejsze%2C-szczesliwsze-i-radosniejsze%2C-niz-dzis/443

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.