Biznes i usługi » Doradztwo

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 28 045 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Doradztwo - Pokonaj wszelką negatywność Wykład Online

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Pokonaj wszelką negatywność Wykład Online

Dodano 28 Aug 2020, 20:37

Lokalizacja: Poznań
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:maria
Adres email:
Strona www: www.mariabucardi.pl
Cena: 33 zł

Treść ogłoszenia:

Na naszym 124 spotkaniu dowiesz się
jak pokonać negatywność, która atakuje zawsze w najmniej spodziewanym momencie i z tej strony, z której oczekujemy bardziej wsparcia, niż podcinania skrzydeł.
Na 124 spotkaniu dowiesz się jak pokonać negatywność, która atakuje zawsze w najmniej spodziewanym momencie i z tej strony, z której oczekujemy bardziej wsparcia, niż podcinania skrzydeł.
Pokażę Ci niezawodną metodę połączenia z wyjątkowym Zwierzęciem Mocy Pegazem, która pomoże Ci uwolnić się ze szponów niskich emocji i wibracji, by wzbić się ponad to, co chce Cię zatrzymać na Twojej drodze do szczęścia, spełnienia, miłości, zdrowia, bogactwa i obfitości.
Błyskawiczne uwolnienie z macek Mroku, rozbicie ciemnej sieci Mroku, która chce Cię owinąć i zahamować na drodze do spełnienia marzeń i pragnień!

Czas trwania naszego spotkania to: 51:04, czyli prawie godzinę.
LINK: https://mariabucardi.pl/pl/p/124.-Negatywnosc-atakuje-Cie-w-najmniej-spodziewanym-momencie-i-z-tej-strony%2C-z-ktorej-oczekujesz-bardziej-wsparcia%2C-niz-podcinania-skrzydel-Niezawodna-metoda-pomocy-z-wyjatkowym-Zwierzeciem-Mocy-Pegazem./594

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.