Biznes i usługi » Doradztwo

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 28 045 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Doradztwo - Szaflarscy.pl rozwody Katowice

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Szaflarscy.pl rozwody Katowice

Dodano 09 Sep 2020, 21:01

Lokalizacja: Katowice
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Tomasz Szaflarski
Nazwa firmy:SZAFLARSCY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH
Telefon komórkowy:508-277-555
Adres email:
Strona www: www.szaflarscy.pl

Treść ogłoszenia:

Kancelaria Prawna Szaflarscy udziela profesjonalnego wsparcia klientom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych. Jedną ze specjalności Kancelarii Szaflarscy jest prawo rodzinne. Kancelaria prowadzi sprawy o rozwód i separację, zapewnia też swoim klientom pomoc w uzyskaniu alimentów. Sprawy prowadzone są w sposób absolutnie profesjonalny, z zachowaniem pełnej dyskrecji i zrozumienia dla trudnej sytuacji rodzinnej klientów.

Kancelaria Prawna Szaflarscy prowadzi również inne sprawy rodzinne. Pomaga w uzyskaniu unieważnienia małżeństwa oraz w przypadkach sporów o podział majątku. Wspiera w postępowaniach dotyczących ustalenia ojcostwa, ograniczenia lub pozbawienia praw rodzicielskich i ustalenia kontaktów z dziećmi.

Rozwody, konflikty o majątek i prawo do opieki nad dziećmi nigdy nie są sprawami łatwymi. Kancelaria Prawna Szaflarscy gwarantuje swoim klientom pełne zrozumienie i indywidualne podejście do problemu. Nie korzysta z usług stażystów, szybko realizuje swoje zobowiązania i zapewnia dużą skuteczność.

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.