Biznes i usługi » Remontowo Budowlane

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 28 879 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Remontowo Budowlane - Usługi geodezyjne: Pomorze, Kociewie i Kujawy

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Usługi geodezyjne: Pomorze, Kociewie i Kujawy

Dodano 03 Nov 2020, 10:43

Lokalizacja: Nowe - Ul. Wojska Polskiego 3, 86-170 Nowe, Ul. Wojska Polskiego 3
Dane kontaktowe:
Nazwa firmy:GeckoGeo
Telefon stacjonarny:58 535-88-88
Strona www: geckogeo.pl/kontakt/
Cena: 100 zł

Treść ogłoszenia:

Nasze biuro geodezyjne oferuje rozległy wachlarz usług geodezyjnych dla zainteresowanych z sektora prywatnego i publicznego. Realizujemy wszechstronne usługi geodezyjne dla inicjatyw firmowych i prywatnych, nieruchomości użyteczności powszechnej, dróg, majątku nieruchomego i nabywanych nieruchomości.

Nasza wykwalifikowana kadra geodezyjna używa certyfikowanego sprzętu i niezawodnych narzędzi w celu ograniczenia kosztów badań i sprawnej realizacji zleconych przedsięwzięć, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług. Do do wszystkich powierzonych zleceń podchodzimy indywidualnie, utrzymując jakość i terminowość – na każdym etapie realizacji projektu.

Chociaż nasze biuro znajduje się w Nowem w woj. kujawsko-pomorskim, nasi pracownicy często wykonują podróże służbowe i są dostępni dla Państwa projektów prowadzonych na terenie całych Kujaw, Kociewia i Pomorza. Napisz do naszego biura jeżeli potrzebujesz takich usług geodezyjnych jak: Mapy do celów projektowych, Mapy do celów planistycznych, Wytyczenia budynków, sieci uzbrojenia terenu oraz innych obiektów budowlanych. Pełny zakres usług świadczonych przez nasze biuro geodezyjne znajdziesz pod adresem: https://geckogeo.pl/uslugi-geodezyjne/

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.