Praca i nauka » Oferty pracy » Inne

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Inne - Partner biznesowy sklepu

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Partner biznesowy sklepu

Dodano 12 Jan 2021, 12:45

Lokalizacja: Nowy Tomyśl, Nowy Tomyśl
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Adriana Bodziach
Nazwa firmy:Adriana Bodziach
Telefon komórkowy:882-907-490
Adres email:
Pensja: 1 zł

Opis stanowiska:

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Wyposażony sklep spożywczy, który już prosperuje oraz posiada personel
Zapewnienie stałych, sprawdzonych dostawców na atrakcyjnych warunkach współpracy
Silną i rozpoznawalną markę w regionie
Szkolenie wdrożeniowe
Perspektywę rozwoju własnego zespołu
Poczucie bezpieczeństwa związanego z prowadzeniem sprawdzonej działalności pod znanym szyldem

Wymagania:
Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
Przedsiębiorczość i umiejętność delegowania zadań
Odpowiedzialność za wyniki
Skrupulatność oraz doskonała organizacja pracy
Doświadczenie w pracy w handlu lub w prowadzeniu działalności gospodarczej będzie dodatkowym atutem

Zadania:
Prowadzenie sklepu spożywczego w ramach własnej działalności gospodarczej
Dbanie i nadzorowanie wyników handlowych
Dobieranie odpowiedniego asortymentu do sklepu
Nadzór nad personelem
Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów

Punkty handlowe : Nądnia, Dąbrówka Wlkp, Bukowiec, Wąsowo, Jastrzębniki, Śliwno, Ceradz Dolny, Konojad, Wilkowo Polskie, Karczewo.

Zadzwoń pod nr 882-907-490 i dowiedz się więcej.

Nr ref.

SGA/037/ABO