Praca i nauka » Oferty pracy » Pomoc domowa, Opiekunki

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Pomoc domowa, Opiekunki - opiekun osoby starszej

    « Powróć do listy ogłoszeń.

opiekun osoby starszej

Dodano 14 Jan 2021, 10:30

Lokalizacja: Częstochowa - Śródmieście, Śląska 12/8
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Karolina
Nazwa firmy:Promedica24
Telefon komórkowy:519-690-504
Adres email:

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub chęć nauki języka
• doświadczenie w opiece

Opis stanowiska:

• pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach: utrzymanie higieny, jeżeli to wymaga - pomoc w poruszaniu się,
• dbanie o gospodarstwo domowe (gotowanie, sprzątanie)

Oferujemy:

• legalną pracę;
• składki ZUS;
• ubezpieczanie medyczne (ERGO) oraz kartę EKUZ;
• kursy języka niemieckiego
• organizację pobytu – transport, zakwaterowanie i wyżywienie
• szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;
• kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie. W związku z obecną sytuacją, Promedica24 wprowadziła nadzwyczajne standardy bezpieczeństwa podczas podróży i pracy.