Praca i nauka » Oferty pracy » Logistyka, Dystrybucja, Transport

Logistyka, Dystrybucja, Transport - KIEROWCA C+E – solówka – Dublin, Irlandia

    « Powróć do listy ogłoszeń.

KIEROWCA C+E – solówka – Dublin, Irlandia

Dodano 03 Jun 2022, 13:58

Lokalizacja: Dublin, Cedriver.pl
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Ola
Nazwa firmy:CE DRIVER
Telefon komórkowy:784-310-200
Adres email:
Strona www:cedriver.pl
Pensja: 12 600 zł

Wymagania:

• czyste prawo jazdy kat. C (bez punktów karnych), CPC lub karta kierowcy,
• zaświadczenie o niekaralności,
• po 6 miesiącach wymagane uzyskanie licencji SIA (Security Industry Authority),
• minimum roczne doświadczenie w transporcie na multidropach,
• dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca wykonywanie zadań

Opis stanowiska:

• prowadzenie ciężarówki o ładowności 6 ton z nadwoziem skrzyniowym
• zaopatrywanie sklepów, restauracji i bankomatów w gotówkę,
• odbiór pieniędzy od klientów i dowóz do centrum przetwarzania lub banków,
• wykonywanie odbiorów i dostaw na terenie całej Republiki Irlandii

Oferujemy:

• praca bez systemu zjazdowego, przez 4 lub 5 dni w tygodniu, zgodnie z grafikiem,
• trasy dzienne, powrót na bazę firmy popołudniami lub w następny dzień rano,
• multidrop, 15-35 punktów na wyjeździe, w zależności od rodzaju zlecenia,
• do dyspozycji pojazd opancerzony zatwierdzony przez Private Security Authority,
• firma opłaca kurs nauki jazdy dla kierowców nie posiadających prawa jazdy kat. C,
• zapewniona pełna odzież robocza i środki ochrony osobistej,
• przez pierwsze 2 tygodnie zatrudnienia szkolenie wprowadzające w obowiązki,
• zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym, początkowo opłacone przez pracodawcę,
• dojazd z miejsca zamieszkania ok. 10-15 minut samochodem, 25 minut autobusem,
• legalna praca w oparciu o irlandzki kontrakt, bezpośrednio z pracodawcą,
• wszelkie formalności załatwiane z pracodawcą na miejscu - w tym CPC,
• odprowadzane składki, ubezpieczenie NNW,
• stawka godzinowa 14,80 - 15,15 € brutto zależnie od norm wydajnościowych,
• dodatek żywieniowy 5 € netto dziennie,
• dodatkowo bonus 500 € po 3 i 6 miesiącach pracy, następnie w każdym kwartale roku,
• zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Agencja zatrudnienia oferująca bezpośrednią pracę za granicą. Naszą specjalnością jest branża TSL.