Praca i nauka » Oferty pracy » Obsługa klienta, telemarketing

Obsługa klienta, telemarketing - Konsultant ds. Obsługi Klienta

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Dodano 19 Jul 2022, 6:21

Lokalizacja: Łódź
Dane kontaktowe:
Telefon komórkowy:786-613-843

Wymagania:

Minimalne wymagania techniczne:
 systemy operacyjne Windows 10 x64  procesor o minimalnym taktowaniu 2 Ghz / 2 rdzenie
(minimum Intel i3 lub odpowiednik AMD  pamięć operacyjna 8 GB  prędkość Internetu (pobieranie)
20 mb/s  prędkość Internetu (wysyłanie) 1 mb/s  słuchawki USB  karta sieciowa (Ethernet)
wbudowana lub zewnętrzna o prędkości min 100 mb/s  Internet stacjonarny (telewizja kablowa, łącze
telefoniczne, światłowód)  przeglądarki internetowe: Google Chrome, Mozilla Firefox lub Opera w
wersji najnowszej

Opis stanowiska:

- umiejętność łatwego wysławiania
- płynne czytanie
- sprawne pisanie
- podzielność uwagi (słuchanie i wypełnianie formularza)
- dobra obsługa komputera
- praca dwuzmianowa 8-15, 11-18
- wykształcenie minimalne: średnie
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (znacznym lub umiarkowanym)

Oferujemy:

Oferujemy:
- umowa o pracę obejmuje okres szkolenia (pełne wynagrodzenie)
- pełny wymiar pracy
- 1-3 miesięcy – okres próbny, docelowo czas nieokreślony
- wsparcie koordynatora projektu

Informacje o firmie:

Efektum Wojciech Nadejczyk S.K.A