Praca i nauka » Oferty pracy » Produkcja i przemysł

Produkcja i przemysł - Operator piły taśmowej - Świętochłowice

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Operator piły taśmowej - Świętochłowice

Dodano 25 Jul 2022, 16:10

Lokalizacja: Zabrze
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Paulina
Nazwa firmy:Selekt
Telefon komórkowy:730-285-707
Adres email:

Opis stanowiska:

Tytuł stanowiska: Operator piły taśmowej

Lokalizacja: Świętochłowice

Dni pracy: poniedziałek - piątek / II zmiany

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Przygotowanie produkcji
- cięcie materiałów
- transport wewnętrzny

Czynności dodatkowe
- inwentaryzacja
- rozładunek materiałów

WYMAGANIA:
- Uprawnienia na wózek widłowy UDT
- Znajomość wyrobów hutniczych
- Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
- Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę,
- Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o rodzinnych tradycjach.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem: 730 285 707, przesyłanie CV na rekrutacja@selekt.info lub aplikowanie: https://selekt.traffit.com/public/an/VGo4PQ==