Praca i nauka » Oferty pracy » Praca Online

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Praca Online - menedżer

    « Powróć do listy ogłoszeń.

menedżer

Dodano 17 Sep 2022, 15:06

Lokalizacja: Bytom
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Jan
Adres email:
Strona www:www.bezkredytu.net

Wymagania:

komunikatywność

Opis stanowiska:

Dodatkowe dochody w projekcie Polskim Ambasador Wsi, możliwość dziedziczenia dochodów. Powstała platforma społecznościowa zrzeszająca wszystkich mieszkańców wsi w Polsce. Zostając ambasadorem swojej wsi lub wybranej, masz możliwość uzyskiwania stałych dochodów z platformy Wiejski Targ, Nasz sklep i wielu innych. Ty jako Ambasador wykonujesz jeden raz pracę informując mieszkańców swojej wioski o tej platformie, i wtedy zarabiasz 30 % z wszelkich zakupów, handlu itp. Masz też za darmo Wiejski Sklep który pracuje na Ciebie 24/H i daje Ci 20 % dochodu, plus inne extra możliwości. Ten prosty biznes może Ci dać średnio od 5 do nawet 20 tys zł miesięcznie. Jeden Ambasador opiekuje się jedną wsią, więc liczba ściśle ograniczona. Prześlę szczegółowe informacje na temat projektu. Też tu https://www.bezkredytu.net/

Oferujemy:

bardzo dobre dochody

Informacje o firmie:

Wieś Plus