Praca i nauka » Oferty pracy » Inne

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Inne - Czy chcesz poprawić swoją sytuację w dobrej pracy?

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Czy chcesz poprawić swoją sytuację w dobrej pracy?

Dodano 08 Sep 2023, 19:01

Lokalizacja: Zielona Góra, Całe Miasto I Okolice
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Janusz Krakowiak
Nazwa firmy:M2M
Telefon komórkowy:601-487-176
Adres email:
Pensja: 2 750 zł

Wymagania:

W tekście oferty.

Opis stanowiska:

Pewnie zajmowałeś się już wieloma biznesami.
Za każdym razem może nawet wydawało Ci się, że to jest właśnie dla Ciebie, ale wciąż nic nie zarobiłeś.
Ciągle brakuje Ci pieniędzy i nie ma ich skąd wziąć.

Nie sztuką jest pomnażać pieniądze, gdy się je ma. Sztuką jest zdobyć jakiekolwiek pieniądze – wtedy ma się poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia z życia!
Napisz do mnie na janusz.krakowiak@interia.eu - jeżeli byłbyś zainteresowany pracą przy promocji polskich banków!

Z Twojej strony wymagane jest: dostęp do internetu, obsługa komputera w stopniu podstawowym, motywacja do pracy oraz pełnoletność. Przeszkolenie otrzymasz w trakcie pracy.
Zapraszam!

Oferujemy:

Praca w pełnym lub niepełnym zakresie godzin w domu, szkolenia zawodowe, dobre zarobki

Informacje o firmie:

Firma o profilu afiliacyjnym.