Praca i nauka » Oferty pracy » Praca Online

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Praca Online - menedżer

    « Powróć do listy ogłoszeń.

menedżer

Dodano 07 Oct 2023, 10:50

Lokalizacja: Bytom
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Jan
Telefon komórkowy:609-583-837
Adres email:
Strona www:www.bezkredytu.net/dochody-na-lata.htm

Wymagania:

komunikatywność

Opis stanowiska:

Jedna z najlepszych Polskich ofert dla osób szukających stałych dodatkowych dochodów, gwarantowanych umową.
Nic tu nie sprzedajesz ani nie kupujesz, to nie mlm itp. Zarabiasz przy współpracy z Polską kancelarią prawną KNF Team.
Dodatkowo uzyskasz pakiet ochrony prawnej [ też dla wszelkich firm ] oraz wszelką pomoc prawną w różnych problemach finansowych. Przykładowo, możesz zmniejszyć ratę kredytów nawet o połowę.
Już w pierwszym dniu możesz zarobić 620 zł [ w tym extra bonus 500 zł ]
Bardzo prosta praca dla każdej osoby którą możesz wykonać nawet w jeden dzień. I zapewnić sobie średnie dochody 5 czy nawet 20 tys zł miesięcznie. Nie ma ograniczeń zarobków.
Opis na stronie https://www.bezkredytu.net/Dochody-na-lata.htm Firma robi webinary, zapewnia szkolenia itp.

Oferujemy:

super dochody na lata

Informacje o firmie:

Polska kancelaria prawna