Praca i nauka » Oferty pracy » Produkcja i przemysł

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Produkcja i przemysł - Praca dla lakiernika

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Praca dla lakiernika

Dodano 20 Apr 2023, 9:32

Lokalizacja: Nysa
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Andrzej
Nazwa firmy:Zup Nysa
Telefon komórkowy:734-459-322
Adres email:
Pensja: 25 zł

Opis stanowiska:

Poszukujemy lakierników przemysłowych do pracy w Nysie‼ Wynagrodzenie od 25 zł do 29,50 zł netto na godzinę.
Zakres obowiązków:
przygotowanie i zabezpieczanie powierzchni w procesie lakierniczym,
lakierowanie dużych powierzchni oraz małych elementów,
polerowanie powłok lakierniczych,
przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji,
wykonywanie poprawek lakierniczych.
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie - ponad 70% pracowników produkcji jest z nami od co najmniej 5 lat,
umowę o pracę,
pomoc w legalizacji pobytu dla obcokrajowców,
możliwość zakwaterowania,
stałe wsparcie biura,
możliwość rozwoju.
Oczekujemy:
doświadczenia w lakierowaniu metodą “mokre na mokre”,
umiejętności obsługi pompy hydrodynamicznej,
minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
dyspozycyjności – gotowość do pracy w systemie zmianowym,
umiejętności pracy w zespole.
Po więcej informacji zadzwoń do nas
734 459 322
734 459 193
możesz też napisać wiadomość prywatną
lub przesłać swoje CV na adres mailowy
rekrutacja@zupnysa.pl