Kupię, sprzedam, oddam » Budownictwo » Materiały budowlane » Okna i drzwi

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 26 157 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Okna i drzwi - MEGA okna - sprzedaż okien

    « Powróć do listy ogłoszeń.

MEGA okna - sprzedaż okien

Dodano 14 gru 2019, 13:19

Lokalizacja: Żywiec, Nad Markiem, 5
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Marcin Serek
Nazwa firmy:MEGA okna
Telefon komórkowy:796-490-859
Adres email:
Strona www: twoje-okna.com/slaskie/okna-zywiec
Cena: 500 zł

Treść ogłoszenia:

W swojej ofercie posiadamy szereg różnych rozmiarów i typów okien drewnianych i plastikowych. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną. Nasza firma to ponad 20 lat kompetencji w branży budowlanej. Nasza oferta skierowana jest do klienta indywidualnego oraz firm. Zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu i produktów przyczyniają się do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Wieloletnia działalność pozwoliła nam zdobyć szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie, które odzwierciedla się w naszej pracy. To właśnie dzięki praktyce sprawnie i fachowo rozwiązujemy wszystkie problemy związane z oknami i drzwiami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z interesującym Państwa asortymentem oraz do kontaktu z naszym biurem handlowym. Bogata oferta naszej firmy obejmuje swoim asortymentem wszelkie produkty związane ze stolarką otworową. Począwszy od okien, drzwi i bram, skończywszy na moskitierach czy też roletach. Klienci, którzy zamierzają skorzystać z naszej oferty, mogą oczekiwać kompleksowej obsługi oraz profesjonalnego doradztwa. Oferta dobrana jest tak, że zainteresowany klient zawsze znajdzie profil odpowiadający swojemu gustowi i wymaganiom. Każda z linii produktów posiada wyróżniające ją cechy, opisane w katalogu i na stronach naszej witryny internetowej. Nasz profesjonalizm oraz zaangażowanie, z jakim podchodzimy do każdego zlecenia, doceniło już wielu Klientów. Państwa zaufanie oraz pozytywne opinie są najlepszą motywacją do dalszej pracy.
priorytetem naszej działalności jest komfort i zadowolenie naszych Klientów. W realizacji tego celu pomaga nam doświadczona kadra. Nasi pracownicy to specjaliści, którzy fachowo doradzą oraz pomogą w wyborze najlepszego dla Państwa rozwiązania technicznego i materiałowego.
Wśród propozycji firmy możecie Państwo znaleźć wybór okien plastikowych, drewnianych i aluminiowych. Oprócz okien z PCV możemy również zaproponować szeroki wybór rolet. W prezentowanym na stronie internetowej katalogu produktów widnieją zarówno osłony przeznaczone do wewnątrz, jak i na zewnątrz, które charakteryzują się zupełnie odmiennymi cechami i walorami estetycznymi.

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.