Biznes i usługi » Transport

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 23 572 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Transport - Bus Now Tanie Podróżowanie Za Granicę

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Bus Now Tanie Podróżowanie Za Granicę

Dodano 08 May 2021, 5:21

Lokalizacja: Warszawa, Warszawa
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:BusNow
Nazwa firmy:BusNow
Adres email:
Strona www: www.busnow.pl

Treść ogłoszenia:

Nasz innowacyjny system rezerwacji przejazdu https://busnow.pl/ działa całkowicie online. Dzięki niemu w kilka minut zarezerwujesz przejazd za granicę, nie martwiąc się o formalności. Te ograniczamy do minimum. Rezerwacja busa do Anglii, Belgii czy innych państw odbywa się całkowicie online. Możesz zarezerwować przejazd z każdego miejsca, w którym jesteś.

Żadne zgłoszenie nie jest nam obojętne. Dołożymy wszelkich starań, abyś szybko zarezerwował swój przejazd i bezpiecznie dotarł na miejsce. Szanujemy każdego klienta. Z BusNow.pl rezerwacja przejazdu za granicę jest pewna.

Twoje bezpieczeństwo dla BusNow.pl jest najważniejsze, dlatego przekazane nam dane są w pełni chronione. Otrzymuje je tylko kierowca, aby wiedzieć, kim jest jego pasażer. Nie musisz się martwić, że Twoje dane osobowe trafią w niepowołane ręce. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort Twojej podróży.

Tanie podróżowanie po Europie

Wsiadając do naszych busów, dotrzesz do wielu europejskich miast w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze.

Zawieziemy Cię do malowniczej Holandii i romantycznych Włoch. To, co nas wyróżnia, to tanie przejazdy, a właściwie najtańsze oferty wyselekcjonowane specjalnie dla Ciebie, biorąc pod uwagę kraj podróży i termin.

Na naszej drodze liczne mniejsze i większe europejskie miasta, możliwość ingerencji w trasę, organizacji grupowych wyjazdów.

Bez względu na to, czy wybierasz się za granicę do pracy, jedziesz w odwiedziny do rodziny, czy zamierzasz zwiedzać, odpoczywać i bawić się, u nas znajdziesz tanie przejazdy za granicę w jedną i drugą stronę.

A wygodne miejsce w kameralnym busie zarezerwujesz nie ruszając się ze swojego fotela.

Naszą bazę tworzy kilkudziesięciu przewoźników, sprawdzonych, wprawionych w bojach na drogach całej Europy.

I w tym przypadku ilość przekłada się na jakość. Bo znajdziesz transport w określonym dniu i odpowiadającej Ci godzinie.

Dla naszych klientów zawsze znajdzie się miejsce, siedzące, wygodne i ciepłe w chłodne dni, a schłodzone w upały. Dlatego, jeśli nie chcesz marznąć albo pocić się przez całą drogę, marząc o wyjściu, zarezerwuj swój bilet w obie strony z nami.

Fotografie do tego ogłoszenia:
foto

    « Powróć do listy ogłoszeń.