Kupię, sprzedam, oddam » Zwierzęta » Psy » Wielorasowe

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 22 667 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Wielorasowe - Dixi - niewielka, półtoraroczna sunia do pokochania od zaraz!

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Dixi - niewielka, półtoraroczna sunia do pokochania od zaraz!

Dodano 12 Nov 2021, 14:42

Lokalizacja: Warszawa
Dane kontaktowe:
Telefon komórkowy:796-701-212

Treść ogłoszenia:

Hej jestem Dixi! Urodziłam się w krzakach, moja mama nie miała domu...więc ja też nie. Mama nauczyła mnie, że ludzie robią krzywdę i trzeba się ich bać. I faktycznie tak było - przeganiali, krzyczeli i straszyli - a my po prostu byłyśmy głodne i nie miałyśmy bezpiecznego schronienia... Bałam się człowieka. Ale pewnego dnia trafiliśmy z mamą do miejsca gdzie człowiek był dobry, gdzie człowiek karmi, głaszcze i nie krzyczy.
Pomalutku nabieram zaufania, ale potrzebuje jeszcze czasu.

Jestem młodziutka, mam około półtora roku. Ważę ok 12 kg i sięgam do połowy łydki - jestem drobnej budowy, mam długie, zgrabne łapki i słodko załamane uszka.
Jestem przyjaźnie nastawiona do innych psów. W towarzystwie drugiego czworonoga jestem bardziej pewna siebie, chętnie zamieszkam w domu z drugim psem! Będę świetną psią kumpelą.
Nie ma we mnie agresji - jest jedynie strach, który mija z czasem (i z kolejnymi smakołykami, które dostaję). Ostatnio przyjechała do mnie w odwiedziny jedna pani, której nigdy nie widziałam i wzięłam jej z ręki smakołyki, taka już jestem odważna!
Szukam cierpliwego domu - w którym nikt nie będzie na mnie krzyczał, a zamiast tego będzie mnie uczył i wspierał. Odwdzięczę się ogromem miłości!

Jestem zdrowa i wykastrowana. Przebywam u cioci w hoteliku - nauczyłam się już, do czego służy łóżko i kanapa! Ciocia pokazała mi też, że jeśli mam nadmiar wrażeń, to mogę czmychnąć do mojej kennelowej klateczki i tam odetchnąć.
Chciałbym by ktoś nauczył mnie kochać ludzi, by ktoś mi dał szansę i bezpieczny dom.
Na wszelkie pytania odpowie ciocia telefonicznie, możesz śmiało dzwonić i pytać o małą Dixi!

tel. 796 701 212

Fotografie do tego ogłoszenia:
Foto

Pozostałe zdjęcia do tego ogłoszenia:

prev next

    « Powróć do listy ogłoszeń.