Praca i nauka » Szukam pracy

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Szukam pracy - MAGAZYNIER - Operator Wózka Widłowego

    « Powróć do listy ogłoszeń.

MAGAZYNIER - Operator Wózka Widłowego

Dodano 21 Mar 2023, 11:56

Lokalizacja: Kutno
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Marcin
Telefon komórkowy:512-940-486
Adres email:

Treść ogłoszenia:

CEDROB S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.
W związku z tym poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Zakład Drobiarski w Kutnie ul. Mickiewicza 108
Opis stanowiska:
- przyjmowanie, wydawanie, ustawianie i zliczanie towaru na magazynie
- etykietowanie towaru
- praca na wózku widłowym
- praca w równoważnym systemie czasu pracy - praca na 3 zmiany
Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe – zdany egzamin przed Komisją UDT
- wykształcenie zawodowe lub średnie
- znajomość gospodarki magazynowej i obsługi komputera
- dyspozycyjność do pracy zmianowej - praca na 3 zmiany, również w weekendy
- umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
-pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
-wynagrodzenie od 4800 zł brutto miesięcznie + dodatki
-zapewniamy wyżywienie w trakcie pracy
-ubezpieczenie grupowe PZU
CV prosimy przesyłać w odpowiedzi na adres : marcin.wloch.cd@obpon.pl
Szczegóły pod numerem telefonu: 512940486
Prosimy o dopisanie klauzuli RODO:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”