Motoryzacja » Usługi

Witamy

Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń w naszym serwisie jest bezpłatne.
Aktualnie mamy 22 645 ogłoszeń.

Dodaj darmowe ogłoszenie…

Usługi - Robex - laweta - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Robex - laweta - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

Dodano 18 May 2023, 12:59

Lokalizacja: Ciechanów
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:P.h.u robex
Telefon komórkowy:504-950-615
Strona www:robex-pomocdrogowa.pl/

Treść ogłoszenia:

Masz utrudnienie z wydajnością swojego pojazdu? Wziąłeś udział w wypadku czy innej nieprzewidzianej kolizji drogowej w województwie mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex stworzona przez Roberta Staworko przyjmie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w wydajnej pomocy drogowej pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych, a także motocyklach i busów z niezawodnym wyposażeniem i jak najkrótszym czasem wyczekiwania na terenach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Co więcej zakład pomocy drogowej rozporządza w swojej propozycji przewóz ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych towarów, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Transport lawetą zaopatrzoną w wyciągarkę świadczone są na obszarze całego kraju.

Najistotniejsze walory firmy to strefa miejska do 100 km, jak i partnerstwo z wieloma organizacjami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex ma rywalizujące ceny!

    « Powróć do listy ogłoszeń.