Praca i nauka » Oferty pracy » Praca Online

Praca Online - Praca przy wykonywaniu zezwoleń dla cudzoziemców

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Praca przy wykonywaniu zezwoleń dla cudzoziemców

Dodano 08 Dec 2023, 12:19

Lokalizacja: Łódź
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:Tomasz
Nazwa firmy:Tomasz
Telefon komórkowy:690-277-987
Pensja: 1 zł

Opis stanowiska:

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem do pracy zdalnej lub w biurze do wykonywania czynnośći związanych z wykonywaniem zezwoleń o pracę dla cudzoziemców. Praca zdalna może być wykonywana z dowolnego miejsca w Polsce. Możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie lub dla osób mających zarejestrowaną działalność gospodarczą (lub inne zasady) Zarobki od 2000 do 6000 netto do uzgodnienia w zależności od ilości wykonanych zezwoleń. Zgłoszenia: rekrutacja5@protonmail.com tel: 576-123-593 lub 690-277-987