Praca i nauka » Oferty pracy » Logistyka, Dystrybucja, Transport

Logistyka, Dystrybucja, Transport - Magazynier - praca w różnych lokalizacjach

    « Powróć do listy ogłoszeń.

Magazynier - praca w różnych lokalizacjach

Dodano 11 Apr 2024, 10:40

Lokalizacja: Różne Miasta W Niemczech
Dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu:HR Now
Nazwa firmy:HR Now
Telefon stacjonarny:+48 50 517-60-00
Adres email:
Strona www:hrnow.com.pl

Wymagania:

• sprawność fizyczna,
• gotowość do pracy,
• własny samochód na dojazd – mile widziane.

Opis stanowiska:

• załadunek i rozładunek paczek,
• dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru.

Oferujemy:

• stawkę 13,50-16,88 euro brutto/h,
• wynagrodzenie 1400-1900 EURO NETTO miesięcznie!
• możliwość pobierania zaliczek po przepracowanym tygodniu roboczym,
• zakwaterowanie opłacone przez Pracodawcę – dobry standard, wyposażenie + Wi-Fi,
• legalne zatrudnienie na terenie Niemiec, na podstawie umowy o pracę tymczasową,
• stałą opiekę polskiego koordynatora,
• pracę w polskim zespole i z polskimi brygadzistami,
• koordynowanie dojazdu dom-praca-dom w Niemczech,
• zwrot kosztów za dojazd z Polski do Niemiec – po 3 miesiącach pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.
HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami – są naszą pasją.